Titulinis

ARCHiMAKERS” – tai jungtinis profesionalių architektų, dizainerių, konstruktorių ir inžinierių projektas. Turime ilgametę patirtį projektuojant gyvenamuosius bei daugiabučius namus, komercinius, visuomeninius pastatus, pramonės – sandėliavimo bei logistikos statinius. Taip pat mūsų komandos interjero dizaineriai gali padėti Jums susikurti savo namų dizainą, šiuolaikiškai įsirengti darbo zoną ar Jūsų svajonių restoraną. Daugiau mūsų darbu galite peržiūrėti skiltyje “Projektai”

Projektuojame moderniausiomis projektavimo programomis, kurdami informacinį statinio modelį (BIM). Tokiu būdu tiek architektai, tiek inžinieriai dirba su vienu BIM modeliu, todėl galime  laiku pastebėti projektavimo klaidas, analizuotis problemines pastato vietas, operatyviai atlikti projekto korektūras ir, žinoma,  sparčiau ir kokybiškiau atlikti savo darbą. Taip pat bet kurioje projektavimo stadijoje galime leisti užsakovui peržiūrėti 3D pastato modelį bei virtualiai pasivaikščioti po jį. Pageidaujant užsakovui, galime padaryti realistiškas pastato vizualizacijas ir įstatyti jas į realią fotosituaciją, taip užsakovas gali būti tikras, kad projektas pilnai atitiks jo poreikius bei lūkesčius.

Šiuo metu yra labai išaugęs energetiškai efektyvių statinių projektavimo poreikis, todėl nuolat domimės naujausiomis šiltinimo technologijomis ir inžineriniais sprendimais, nepraleidžiame progos tobulintis kursuose ir semtis patirties iš užsienio specialistų. Projektuodami energetiškai efektyvų ( A+, A++ klasės) namą ar kitą pastatą papildomai kuriame ir statinio energetinį modelį, kuris atsižvelgiant į Lietuvos klimato ypatumus, namo pozicija pasaulio šalių atžvilgiu, parinktas apšiltinimo medžiagas ir šildymo inžinerinius sprendinius, padeda tiksliai apskaičiuoti pastato šilumos nuostolius, todėl kartu su užsakovu galime surasti tinkamiausią architektūros, inžinerijos ir energetinio naudingumo derinį. Pasistačius energetiškai efektyvų namą ar kitą statinį padėsime patikrinti statybininkų darbus, atlikdami namo sandarumo ir termovizijos testus.

Visada orientuojames į patenkintą užsakovą, kokybišką, o ne kiekybišką architektūrą. Visuomet įsigiliname į mūsų užsakovo norus bei lūkesčius, konsultuojame visais mūsų klientui rūpimais klausimais ir kartu su juo ieškome idealaus sprendimo.

Su pagarba „ARCHiMAKERS“ komanda

“ARCHIMAKERS”
INFO@ARCHIMAKERS.LT
TEL.: +370 615 25564

logo_tamsiam_fonui_3
SUSISIEKITE SU MUMIS

We would like to hear from you. Please send us a message by filling out the form below and we will get back with you shortly.